HAKKIMIZDA

Firmamız 1992 yılında oto yan sanayi alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Faaliyet alanımız içinde ; saç ve çubuk malzemelerin kesimi ve şekillendirilmesi,bunun için gerekli kesme ve form kalıpları,aparatlar ve fikstürlerin yapımı, plastik anjeksiyon kalıpları, kaynak ve kontrol aparatlarının yapımı bulunmaktadır.
Kuruluş amacına uygun olarak üretim için gerekli olan,yeterli makine parkı ve ekipmanına sahip olan firmamızın üretim bölümünde 15 tondan-200 tona kadar çeşitli kapasitelerde hidrolik ve eksantrik presler, giyotin makas, yarı mamül parçaların birleştirilmesinde ve üzerlerine cıvata, somun pim gibi yardımcı malzemelerin puntalanmasında kullanılan çeşitli kapasitelerde punta, gazaltı ve elektrod kaynak makinaları,pim, vida, perçin vb. imalatı yapmak için revolver ve otomatlar, boru, profil kesme ve bükme makinaları, cnc dik işleme merkezi ve cnc torna mevcuttur.
Kalıphane bölümünde ise firmamızın üretim için ihtiyacı olan kalıpların yapımı ve bakımı yanında piyasaya da sipariş üzerine kalıplar yapılmaktadır.
Yıllık saç ve çubuk malzeme işleme kapasitemiz 1500 Ton olup, 30 idari ve teknik personel ile hizmet vermekteyiz.
Temmuz 2003 tarihinden itibaren firmamız TSE tarafından TS EN ISO 9001 : 2000 Kalite Belgesi ile belgelenmiştir.

ÖZAKTAŞ MAKİNA-KALIP-OTOMOTİV
YAN SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Küçük Sanayi Sitesi 68. Blok No:18 BURSA
Tel       : +90(224) 443 69 81 - 82
Fax      : +90(224) 443 69 83
E-mail  : ozaktas@ozaktas.com.tr

Anasayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Makina Parkı | Referanslarımız | Kalite Belgemiz | İletişim Formu
© 2003 Copyright - Tüm Hakları Gizlidir
Design by : asline.biz